Legalni bukmacherzy – w jakich firmach typować mecze online?

Ustawa hazardowa budząca bardzo dużo kontrowersji weszła w życie. Co więcej, Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie zapisów ustawy. Oznacza to, że nowa ustawa jest w pełni zgodna z prawem nie tylko lokalnym, ale też unijnym.

Według nowej ustawy, wszyscy bukmacherzy zawieranie zakładów bukmacherskich wzajemnych przymuszony jest do posiadania zezwolenia otrzymywanego od Ministerstwa Finansów. Gra u nielegalnych firm, wiąże się z czynnościami karnymi.

Legalne podmioty czyli kto?

Na rodzimym rynku bukmacherskim online od dużej ilości lat jest kilka ważnych sposobów zakładów. Najczęściej, są to obecnie bukmacherzy naziemni, którzy wykonują jednocześnie działalność przez Internet. sieci internet. Do listy legalnie działających bukmacherów zaliczamy: Fortunę, STS (Star-Typ Sport), forBet, Totolotka, eToto zakłady bukmacherskie, Milenium zakłady bukmacherskie, LV BET Zakłady Bukmacherskie, SuperBet (licencja uzyskana niedawno).

Duża liczba bukmacherów bukmacherskich przedstawia chęć do wejścia na polski rynek. Często ogłasza się o zainteresowaniu takich firm – bukmacherów jak Expekt, bwin oraz BetClic. Niestety, jednak większość zgłoszeń związanych z dodaniem zezwolenia. zostaje szybko zbanowane. Zatem także trudno stwierdzić na którym etapie są dążenia ale też jak duże szanse na korzystne rozpatrzenie sprawy posiadają te zagraniczne podmioty.

Poznaj ofertę bukmachera Totolotek (recenzja, oferta i informacje: https://meczelive.tv/bukmacher/totolotek) i już teraz rozpocznij grę w jednej z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce.

Dlaczego rozgraniczono bukmacherów internetowych?

Podmioty proponujące obstawianie w Polsce, muszą odprowadzać podatek. To naturalna kolej rzeczy, do której wszak nie stosowały się zagraniczne podmioty bukmacherskie online. Z owego tytułu, czerpały profity (mniejsze ponoszone koszty, większa ilość typerów). Uczciwość rynku bukmacherów naprawia w pewnym stopniu tzw. ustawa hazardowa.

Każdy bukmacher oferujący zakłady sportowe, musi regularnie rozliczać się z państwem. Wszyscy są w myśl ustawy równi, zatem też poprawiają się także szanse zarobku poszczególnych firm bukmacherskich. Przedtem, nader często widziano sytuację, w której zagraniczne podmioty (mające siedzibę na Malcie czy Gibraltarze), czerpały z przychylnego tam prawa. Z tego tytułu, świadczono także wyraźniej korzystne kursy (niższa marża), co ściągało skutecznie użytkowników.

Chociaż najnowsza ustawa nie jest wyjątkowa, należy przyznać, że rozgranicza kwestie formalne, do niedawna pozostające niejasnymi. W niedalekiej przyszłości projekt powinien zostać nowelizowany, każdy bukmacher przebywający na terytorium Polski, ma obowiązek przestrzegać obecnie przyjętej regulacji hazardowej.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.