Gra w ruletkę powstała w XVII we Francji.  Sama nazwa jest z francuskiego i oznacza „małe koło”, bo istotnie wszystko kręci się wokół koła.

Europejska ruletka jest o tyle ciekawa, że nikomu nie udało się jeszcze znaleźć na nią idealnego rozwiązania. Wielkie umysły głowiły się jak znaleźć jej słaby punkt, ale do tej pory nie został on odnaleziony.

Zasady tej gry nie są skomplikowane i można je szybko pojąć. Mamy cyfry od 1 do 36 z dołączeniem 0. I to właściwie wszystko. Od tej pory obstawiamy już tylko różne możliwe kombinacje.

Największa możliwa wygrana jest to 35:1. Jest to obstawienie jednej z pośród 36 liczb, że ta wypadnie w ruletce. Istnieje bardzo wiele kombinacji na które składają się kolory ( czerwony i czarny po równo), cyfry wysokie oraz niskie itp.

Wszystko od tej pory pozostaje w kwestii indywidualnego podejścia i podjęcia ryzyka. Ruletka to  czysta loteria. Polecamy tą grę w kasynie internetowym. Można śmiało powiedzieć, że ruletka to synonim loterii. Tutaj albo ma się szczęście albo nie.

Większość już dała sobie spokój z systemami na ruletkę, a część wciąż wierzy, że można systemem coś zwojować. Owszem, jeżeli ma się dobry system to można coś ugrać, ale na dłuższą metę to z pewnością nie wypali.

Ruletka europejska dostępna jest w każdym kasynie online. Ruletka od zawsze była bowiem sztandarową pozycją na liście każdego kasyna.


Kliknij tutaj, aby odebrać bonus w kasynie Sportingbet do 500 EURO