KSW 42 w Łodzi: kogo zobaczymy na gali?

Najbliższa gala federacji KSW zaplanowana została na 3. marca r w Łodzi Organizacja mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI powraca do Łodzi po blisko pięciu latach i na pewno będzie to kolejna szczególna gala z udziałem największych sław KSW w Polsce. Na gali zaplanowanych jest 9 walk a w trzech spośród nich stawką będzie pas czempiona. Do największych zawodników którzy walczyć będą na hitowej gali KSW 42 zaliczyć wypada między innymi Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego ale także Mameda Chalidowa i Michała Materlę.

W najciekawszej rywalizacji głównej będzie dane zobaczyć 2 mistrzów różnych limitów wagowych – Mamed Khalidov zawalczy z Tomaszem Narkunem. Walka zaplanowana została w wyznaczonym zakresie wagowym natomiast stawką nie będzie żaden pas mistrza a walka trwać będzie 3 rundy po 5 min. Khalidov to największa gwiazda MMA w Kraju oraz szczególnie charakterystyczny zawodnik KSW. Wojownik trenujący w Olsztynie jest aktualnie w wyśmienitej formie ale także może pochwalić się wspaniałą serią wygranych. Pięć ostatnich walk w mma Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a wojownik ksw ze Szczecina zaliczył w tych konfrontacjach komplet zwycięstw a ponadto zawsze imponuje niewątpliwie idealną formą i siłą na wielu płaszczyznach rywalizacji.

W jednej spośród kilku konfrontacji głównej gali KSW 42 online będzie dane zobaczyć Michała Materlę, który po długotrwałej pauzie powrócił do walk na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie Na nadchodzącej gali prawdziwy wojownik stanie przed następną możliwością aby pokazać się miłośnikom oraz powrócić do konkurencji o mistrzowski pas. Po porażce z Mamedem Chalidowem w 2015 Materla stoczył 3 starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale także Paulo Thiago. Wszelkie 3 pojedynki skończyły się zwycięstwami – 2 poprzez techniczny nokaut i jedno poprzez nokaut.

Mateusz Gamrot to następny gwiazdor który po raz kolejny będzie bronić pasa. Dwa poprzednie starcia zawodnika z Poznania to wspaniałe pojedynki z Normanem Parkiem. Pierwszy z nich – na Pge Narodowym w warszawie zakończył się wygraną po 3 rundach a na KSW w Dublinie bitwa została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowe nieregulaminowego zagrania przez Mateusza Gamrota (kopnięcie poniżej pasa ale też włożenie palca w oko) po którym sędzia nie pozwalał na realizowanie starcia. Tym razem gwiazdor z Poznania na pewno będzie chciał przeprowadzić bitwę na swoją korzyść.

Prawdopodobnie wszelkich wielbicieli MIXED MARTIAL ARTS ucieszy fakt, że po raz kolejny uda się zobaczyć w klatce Łukasza Jurkowskiego, który większości widzom w ubiegłych latach kojarzy się tylko z komentowaniem gal KSW. Popularny „Juras” wrócił do MMA na gali na Stadionie Narodowym. Teraz stanie przed okazją na kolejny triumf z niesłychanie doświadczonym rywalem.

Na gali KSW 42 która transmitowana będzie w TV i online tylko w systemie PPV – dowiedz się jak wykupic KSW ppv, przewidziano jeszcze konfrontację o pas ksw w kategorii pań. Wielbicieli MMA I KSW W EUROPIE zapewne uraduje również fakt iż na gali w łodzkiej Atlas Arenie dane będzie zobaczyć piękną Ariane Lipski, która za każdym razem gdy pojawi się na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI zadziwia swoją siłą i sposobem kończenia walk. Lipski jest obecną mistrzynią a kibice MMA lubią ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale jednocześnie jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie przewidziano dziewięć bitew, a cała aktualna karta pojedynków składa się z następujących starć

Pełna karta walk KSW 42
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
TBA – TBA
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.