Bingo – gra znana i ciekawa, należąca jednocześnie do jednej z najprostszych gier jakie oferują nam kasyna. Okazuje się, że można sporo wygrać przy niewielkim wkładzie własnym.

Gra w bingo odbywa się na specjalnych planszach, gdzie gracz musi zaznaczyć wylosowane liczby. Plansza to jednak nie wszystko i gracz posiada jeszcze specjalną kartę, która zawiera kombinacje z cyfr znajdujących się na planszy.

Następnie trzeba losowo wybierać numerki na planszy i szukać ich na swojej karcie. Jeżeli na naszej karcie znajduje się wylosowany numer, jest on przez nas zakreślany.

Wygrywa ten, któremu pierwszemu udaje się ułożyć z wylosowanych cyfr daną kombinację. Cóż, w grze bingo na niewiele zdadzą się techniki czy systemy. Tutaj oczywiście można obliczyć jakoś dane prawdopodobieństwo, ale większość opiera się na refleksie gdyż cyfry wywoływane są przez specjalną osobę ( w przypadku bingo online przez komputer) i nie możemy ich przeoczyć jeżeli chcemy wygrać.

Cyfry są wywoływane aż ktoś krzyknie „Bingo” co równoznaczne jest z ułożeniem odpowiedniej konfiguracji cyfr i zakończeniu rozgrywki. Plansza, na której skreślamy cyfry posiada 25 kwadracików czyli plansza 5×5.

Konfiguracje mogą być w liniach poziomych, pionowych, ale też po przekątnej. Bingo z pewnością różni się nieco od standardowych gier w kasynie, ale to miła i przyjemna gra, często wybierana przez osoby starsze.


Kliknij tutaj, aby odebrać bonus w kasynie Sportingbet do 500 EURO