Automaty wrzutowe to jedne z najbardziej obleganych gier w kasynie. Są one najmniej skomplikowane ze wszystkich, a wbrew pozorom dostarczają mnóstwo zabawy.

Automaty wrzutowe to pojedyncza gra, która losuje różne kombinacje symboli w określonej kolejności. W kwestii gracza określenie jest przede wszystkim stawki oraz tzw. Linii zakładów.

Automaty wrzutowe, które dostępne są w Sportingbet Kasyno losują symbole w pewnych kolumnach. Najprostszy automat posiada trzy kolumny po trzy symbole w każdej. Najprościej mówiąc trzeba wylosować w linii poziomej lub ukośnej takie same symbole aby wygrać.

Oczywiście takie proste automaty poszły w zapomnienie i nie chodzi tylko o ułożenie tych samych symboli. Liczą się różne kombinacje symboli pod różnymi kątami. Kombinacji jest mnóstwo i nie sposób ich w żaden sposób zliczyć.

Symbole w automatach wrzutowych są zazwyczaj zbieżne tematycznie i wszystkie motywy graficzne dotyczą jednego tematu. Nie o wygląd symboli tutaj jednak chodzi, bardziej o ich właściwości.

Wyróżniamy w automatach trzy podstawowe rodzaje symboli: Wild, Scatter oraz Bonus. Wild jest najwyższym symbolem. Wypadnięcie tego symbolu na tej samej linii we wszystkich kolumnach oznacza główną wygraną czyli trafienie jackpota. Pojedynczo pojawiający się symbol Wild też cieszy graczy bo najczęściej zapewnia wygraną. Dlaczego? Gdyż jest to odpowiednik Jokera w kartach i zastępuje potrzebny nam symbol i zapewnia wygraną.

Kolejny symbol to Scatter. Mniej ważny niż Wild. Scatter ma różne zastosowania w różnych automatach i w różnych kasynach, ale najczęściej jest to bardzo dobrze płatny symbol, który pojawia się w kombinacji i pozwala zarobić.

Symbol bonus jak nie trudno się domyśleć oznacza bonus. Musimy wylosować trzy znaki bonus w jednej linii aby móc wejść w tryb gry bonusowej czyli najczęściej darmowe kręcenia automatem bądź kręcenia o podwyższonej możliwości wygranej.

Warto grać na automatach bo to fajna zabawa, dająca wiele radości i przyjemności. Nie można jednak przesadzić, bo w grze jak to w grze, można przegrać, a jak się przegra zbyt wiele to pojawia się równie wiele kłopotów.


Kliknij tutaj, aby odebrać bonus w kasynie Sportingbet do 500 EURO