Jednoręki bandyta to nic innego jak automat do gry, w którym trzeba trafić określoną sekwencję znaków aby wygrać.

W tej grze wygrana przychodzi łatwo, najczęściej bowiem jednoręki bandyta to maszyna składająca się z trzech obracających się rolek. Prawdopodobieństwo trafienia trzech jednakowych znaków można sobie bardzo łatwo policzyć. I to właściwie jest wszystko jeżeli chodzi o tę grę.Żadnych więcej skomplikowanych zasad i to właśnie główny czynnik stanowiący o popularności tej gry.

W kasynach naziemnych powinno znajdować się mnóstwo tego typu automatów, natomiast w kasynie online mamy zawsze do wyboru przynajmniej z dziesięć różnych automatów.

Oczywiście jedna pozioma linia to nie jedyna możliwość. Jest to najwyższa kombinacja, ale mogą być też inne, mniej płatne sekwencje. Jednakże wygrana może być znacznie większa z wykorzystaniem specjalnych symboli Wild, Scatter czy Bonus.

Ciekawa rzecz, że spora część jednorękich bandytów daje możliwość zatrzymania samemu kręcących się rolek  co dodaje tylko smaczku całej rozgrywce. W przypadku jednorękich bandytów warto opracować jakiś system.

Dobrze jest grać kiedy widzimy np. że kilku graczy wcześniej przegrało swoje pieniądze. Wtedy matematycznie istnieje większa szansa, że maszyna zamiast zabrać nam pieniądze to trochę nam pozwoli zarobić.

Jednoręki bandyta to zabawa na tyle popularna, że można z powodzeniem znaleźć tego typu automaty w niektórych barach w Polsce, a za granicą jest to absolutny standard. Automaty powinny być też pierwszym przystankiem każdego przy zabawie w kasynie.


Kliknij tutaj, aby odebrać bonus w kasynie Sportingbet do 500 EURO