To co przyciąga graczy do kasyn to oczywiście wizja wielkiej wygranej i dobrej zabawy.  Doniesienia o milionowych wygranych  w kasynach absolutnie nie są przesadzone i się zdarzają. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że można obstawiać praktycznie grosze z możliwością wygrania milionów. Poniżej przedstawiamy listę największych odnotowanych wygranych w kasynach online:

  1. 4 MILIONY EURO

Najwyższą odnotowaną wygraną w kasynie online jest kwota 4 milionów euro co jest równowartością około 12 milionów polskich złotych. Tyle nie można wygrać nawet w lotto, a jednak udała się ta sztuka pewnemu mieszkańcowi Norwegii, który jak sam mówi obstawił Jackpot w CasinoEuro za jedynie 30euro. Gra była automatyczna, a kiedy losowanie się skończyło, padła główna wygrana. Nie ukrywajmy, do tego potrzeba jest masa szczęścia i jeszcze więcej, nie mniej jednak ogromne wygrane w kasynach internetowych padają  i to coraz częściej.

  1. 1,2 MILIONA DOLARÓW

Na drugim miejscu znajdziemy Polaka, który dwa lata temu wygrał 1,2 miliona dolarów co wynosi ponad 3,5 miliona złotych. To również spora wygrana. Zależy też co mamy na myśli pod hasłem wysoka wygrana ponieważ milionowe wygrane zdarzają się w pojedynczych przypadkach natomiast wygrane rzędu 50 tysięcy to codzienność w kasynach internetowych. Nikt nie powie, że są to małe pieniądze. Codziennie też kilka osób wygrywa sumy sześciocyfrowe. Wygrać w kasynie wcale nie jest trudno przy rozsądnej grze.

  1. 1 MILION DOLARÓW

Trzecia najwyższa wygrana również należy do gracza ze Skandynawii, a konkretnie Szweda, który na Jackpocie wzbogacił się o milion dolarów. Ośmiocyfrowe wygrane należą do rzadkości, niesłychanie ciężko jest trafić taką sumę. Jednakże aby wygrać trzeba grać, a kwoty rzędu dziesiątek tysięcy padają po kilkanaście czy kilkadziesiąt razy dziennie w różnych kasynach internetowych.

Wszystkie te wspomniane wygrane były odnotowane na przestrzeni ostatnich 5 lat. Zaobserwować można, że mocno wzrasta wartość Jackpotów, a stawki i kombinacje są coraz to wyższe. Zapewnia to możliwość większej wygranej. Poniekąd jednak jest to loteria i liczenie na takie przypadkowe wygrane może doprowadzić do bankructwa. W kasynie należy zachować przede wszystkim zdrowy rozsądek. Zwłaszcza w kasynie online gdzie jak powszechnie wiadomo, łatwiej wydaje się pieniądze niż w zwykłym kasynie.


Kliknij tutaj, aby odebrać bonus w kasynie Sportingbet do 500 EURO