Recenzja gry Twin Spin!

Dzisiaj recenzujemy bardzo ciekawą grę slotową Twin Spin. Dzięki tej recenzji będziecie mogli lepiej zapoznać się z jedną z najbardziej popularnych obecnie gier w ofercie kasyna Sportingbet i zgarnąć duże wygrane!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
O czym jest ta gra?

Twin Spin nie ma za sobą fabuły ani jakiegoś szczególnego klimatu jak chociażby Gonzo’s Quest. Jest to z jednej strony zwykła gra slotowa jaką możemy kojarzyć z automatów manualnych w zwykłych kasynach, a z drugiej strony ciekawa i oryginalna gra oferująca nowe rozwiązania dla gier tego typu. Sumując te dwie skrajności otrzymujemy całkiem ciekawy produkt serwujący  nam mnóstwo emocji.

Grafika.

Grafika w Twin Spin jest ładna i przyjemna dla oka, wszystkie symbole wykonane są solidnie i nawiązują do standardów na zwykłych automatach na których większości było nam dane chociaż spróbować zagrać jak nie w kasynie to chociażby w przydrożnym barze. Podczas wygranych symbole ochoczo podświetlają się i migają nam przed oczami kolorowe animacje. Całość zrobiona jest w taki sposób by zachęcać do kolejnych prób. Generalnie wygląd można zaliczyć jako plus.

Mechanika gry.

Twin Spin wprowadza nowe rozwiązania do klasycznej mechaniki maszyny slotowej. Mamy tutaj 5 bębnów, lecz zamiast klasycznych linii wypłat zastosowano tutaj schemat 243 sposobów na wygraną na całej „planszy” jaką widzimy. Możemy ustawić od 1 do 10 poziomów przy stawianiu zakładów, a maksymalna stawka zakładu to 500 zł. Warto spróbować gdyż wygrane mogą sięgnąć nawet 270,000 żetonów!

 


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

W Twin Spin niestety nie zastosowano żadnych darmowych spinów, a także jakiejkolwiek gry bonusowej. Wszystko niczym w zwykłym automacie, jednak te braki nadrabia funkcja Twin Reel. Polega to na tym, iż przy każdym obrocie dwa sąsiadujące ze sobą bębny stają się jednakowe. Możliwe jest by 3,4 a nawet 5 bębnów stało się jednakowych – całość generowana jest losowo. Dzięki temu możemy znacznie zwiększyć szanse na wygraną i przy odrobinie szczęścia znacznie spotęgować swoje zyski!

Jak Zagrać?

Dzięki miłej dla oka grafice i ekscytującej funkcji Twin Reel gra znajduje się w czołowej dziesiątce najbardziej popularnych automatów slotowych kasyna Sportingbet. Polecamy ją ludziom lubiącym klasyczne automaty jak i również tym, którzy wymagają bardziej interaktywnej rozgrywki, z pewnością nikt nie będzie zawiedziony.

Aby zagrać w grę Twin Spin już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.