Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych

Początkujący klienci bukmacherów z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak postępują bukmacherzy, jak typować zdarzenia, a także to w jaki sposób można przeprowadzać opłaty na konto gracza ale również w jaki sposób osiągalne jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym artykule przytoczymy najpowszechniejsze formy płatności, które proponują bukmacherzy.

Na co zwrócić ostrożność przy doborze bookmakera?
Na wstępie warto natomiast napisać o tym na co każdy klient typujący online zwraca przy wybieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych elementów, na jakie należy zwrócić szczególną uwagę zaliczane są: opinie klientów o danej marce, wysokość świadczonych kursów, czy oferta zakładów jest bogata ale też czy obejmuje interesujące nas ligi. ranking SBR (określa on wiarygodność jednostek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy technicznej itp.), ale też i formy płatności które stosuje dany bukmacher. Ranking SBR pozwoli na określenie ryzyka oraz realistycznych kłopotów z wypłacaniem środków od konkretnej firmy. Mając takie informacje, można przejść do wyboru metod płatności, jakie będą dla nas najwygodniejsze.

Minimalne wartości wpłat a także wypłat
Każdy bookmaker zawiera w własnym regulaminie określone kwoty pieniężne z minimalnymi wpłatami oraz wypłatami. Dla młodego użytkownika jest to szczególnie ważna sprawa, bowiem z reguły początkujący typerzy nie typują za wielkie kwoty a także chcą wypłacać z konta typera nawet małe wygrane. Warto wówczas grać w firmach, jakie pozwalają na przeprowadzanie transakcji nawet od 1 zł. Wybrane z firm natomiast wyznaczają dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 złotych. Co więcej – większość marek określa ponadto minimalną wpłatę żeby skorzystać z dodatku powitalnego, chociaż zdarzają się i takie w których otrzymuje się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka porażki a jednym z nich jest fortuna bonus. Jak widać, debiutujący klienci bukmacherów mają zatem wiele rzeczy do przenalizowania. Wybierając miejsce w którym chcemy typować, warto więc jest zwrócić także uwagę na to jakie minimalne sumy określają w własnych przepisach bookmakerzy.

Sposoby płatności
Tymczasem możemy już przejść do istotnych informacji na temat tego jakie metody płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najatrakcyjniejszych a także najpraktyczniejszych należą z pewnością: błyskawiczny przelew bankowy oraz płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Jeszcze więcej użytkowników wybiera jednak inne sposoby, jakie stają się coraz niezwykle modne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a także kupony płatnicze paysafecard. Każdy bukmacher liczy na własnej stronie internetowej listę używanych sposobów oraz warto z taką listą zapoznać się już na samym starcie i przetestować, czy znajduje się na niej Twoja popularna forma dokonywania transakcji.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.