Recenzja gry Jack And The Beanstalk!

Jack And The Beanstalk to gra, którą mamy dzisiaj przyjemność recenzować. Jest to bardzo dobra gra slotowa w 3d wykorzystująca motyw starej bajki o Jasiu i magicznej fasoli. Prezentuje się naprawdę ciekawie i zaskakuje funkcjami jakich do tej pory jeszcze nie było, zapraszamy więc zatem do dalszej części recenzji. W grę można zagrać już dziś w kasynie Sportingbet i cieszyć się szczęśliwymi wygranymi!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
 

Rosnąca fasola.

Gra Jack And The Beanstalk swoją fabułę zawdzięcza starej bajce znanej nam jako bajka o Jasiu i magicznej fasoli. Otóż cała rozgrywka zaczyna się od filmiku w którym Jaś ucieka ze swoim kurczakiem przed wielkim dwugłowym olbrzymem co wprowadza nas w klimat gry. Później przez całą grę staramy się trafić odpowiednie symbole by magiczna fasola urosła i zabrała nas do chmur by zagrac rundę bonusową. Pomysł na grę jest bardzo fajny i naprawdę przyjemnie się gra.

Grafika.

Jack And The Beanstalk graficznie jest niemal, że perfekcyjny. Całość zachowana jest w grafice 3d. Mamy tu piękne symbole na bębnach i pięknie wykonane tło, gdzie co jakiś czas pojawia się animowana postać Jasia. Do tego o czym wspomnieliśmy wcześniej całość spajają przerywniki filmowe wysokiej jakości. W rundzie bonusowej oglądamy animacje Jasia i rozrastającej się fasoli. Co do grafiki nie można tej grze nic zarzucić.

Mechanika gry.

Jack And The Beanstalk jest grą slotową z 5 bębnami, wartościami stawek rzędu 0.01 do 0.50 dającymi maksymalnie 200 do postawienia. Gra posiada wszystkie standardowe funkcje jak np. autoplay, lecz rzeczą odróżniającą ją od innych slotów to symbol wild. Tutaj również występuje lecz zostaje z nami w grze na troszkę dłużej. Co to znaczy? Otóż gdy trafimy taki symbol, zostaje on w grze, tylko przesuwa się w lewo o jeden bęben i powoduje dalszy ruch bebnów w ramach ciągłej wygranej. Symbol wędruje w lewą stronę tak długo, jak nie opuści ostatniego bębna. Poza tym możemy w trakcie trafić kolejny symbol wild co tylko przedłuża naszą serię. Dodatkowo wszystkie wygrane zdobyte przez przesuwanie się symbolu są potrajane!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

Jak napisaliśmy na początku gra Jack And The Beanstalk ma świetny i dotąd niespotykany tryb rundy bonusowej. Gdy uda nam się trafić w trakcie gry 3 symbole skrzynek ze skarbami udajemy się wraz z Jasiem po kiełkującej fasoli do chmur gdzie rozpoczyna się runda bonusowa i dostajemy darmowe spiny. Tutaj wielką rolę odgrywają 2 rzeczy: symbole wild i klucze. Symbol klucza pojawia się na 5 kole i naszym zadaniem jest zebranie ich jak najwięcej. Po 3 zebranych kluczach symbol wild przemienia się w 2 torby z pieniędzmi, które dają nam większe możliwości, po 6 kluczach dostajemy 3 symbole złotych kur, a gdy uda nam się trafić 9 kluczy dostajemy symbol złotej harfy, który rozszerza się na cały bęben i daje nam ogromne możliwości na pomnożenie wygranej. Wszystkie te dodatki i przesuwanie się symboli sprawiają, że gra jest niesamowicie wciagająca.

Jak Zagrać?

Jack And The Beanstalk jest niesamowitą grą zarówno pod względem graficznym jak i grywalności. Na pewno warto w nią zagrać, gdyż wygrane jakie możemy w niej zdobyć są bardzo wysokie i wcale nie trudne do uzyskania. Gra powinna spodobać się każdemu.

Aby zagrać w grę Football Star już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.