Recenzja gry Wild Water!

Słońce świeci za oknem, a Ty tęsknisz już za latem? Prezentujemy na to receptę: grę slotową Wild Water! Jest to gra, która swoim klimatem sprawi, że poczujesz się jak na beztroskich wakacjach nad morzem. Już dziś recenzja tej bardzo dobrej gry w którą możesz zagrać w kasynie Sportingbet!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Dlaczego wakacje?

To co wyróżnia Wild Water wśród innych gier slotowych to niewątpliwie klimat tej gry. W tle mamy wodę, piasek i palmy, a na ekranie gry surferów, rekiny i płeć piękną w kostiumach retro. Całość przedstawiona jest w czasach amerykańskich wybrzeży lat 60-tych i 70-tych. Stąd mamy tutaj hipisów, retro kostiumy czy stare przedmioty jak wiklinowe kosze czy magnetofony. Dodatkowo w trakcie gry słuchamy ponadczasowej muzyki Beach Boys. Wszystko to powoduje, że czujemy się jak na wakacjach.

Grafika.

Gra Wild Water posiada bardzo ładną oprawę graficzną. Ilustracje postaci i obiektów są zrobione starannie i dobrze wkomponowują się w klimat gry. Elementy są też dobrane kolorystycznie co sprawia, że patrzenie na grę po prostu się nam nie nudzi. Pod względem graficznym Wild Water nie posiada żadnych wad.

Mechanika gry.

Wild Water jest automatem z 20 liniami wypłat i standardową ilością 10 poziomów stawek zakładów. Mamy też standardowe 5 bębnów, lecz symbole na bębnach mają niestandardowe wielkości. To znaczy, że niektóre symbole zajmują jedno „pole” widoczne na bębnie a inne cały bęben. Wiąże się to z postaciami surferów i bonusami o czym później. Maksymalna stawka jaką można postawić to 200.

 


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

Gra Wild Water oferuje bardzo atrakcyjne funkcje i premie bonusowe. Po pierwsze mamy tu symbole „Scatter” i symbole surferki. Ten pierwszy może dać w odpowiedniej kombinacji nawet od 15 do 60 darmowych spinów! Dodatkowo standardowy symbol wild, którym jest tutaj rekin rozszerza się na cały bęben dając więcej szans na wygraną. Surferka trafiona 5 razy może nam dać jackpota w wysokości 2000 zł. Ale to nie wszystko, jak już wcześniej wspominałem mamy tutaj postacie surferów wielkości całego bębna, otóż kombinacje złożone z 5 takich samych bądź 5 różnych postaci dają największe bonusy w grze. Za 5 takich samych dostajemy mnożnik 20x do postawionej sumy, a jeśli 5 różnych aż 200x! To powoduje, że gra wciąga i daje szanse na duże wygrane.

Jak Zagrać?

Dzięki wspaniałemu klimatowi gry i zachęcającym premiom bonusowym Wild Water wydaje się pozycją obowiązkową dla wszystkich wielbicieli automatów slotowych. Polecamy ją każdemu zarówno w ponure jak i słoneczne dni i gwarantujemy dobrą zabawę i przy odrobinie szczęścia ekscytujące wygrane.

Aby zagrać w grę Wild Water już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.