Najlepsze bonusy powitalne w kasynach

Przyjmowanie prezentów jest równie satysfakcjonujące jak ich dawanie. Doskonale wiedzą o tym kasyna online, które dwoją się i troją, aby wymyślić najbardziej przyciągające i satysfakcjonujące premie. W każdym internetowym kasyno bonus powitalny to najważniejsza część całej dostępnej oferty promocyjnej, który zazwyczaj przynosi najwięcej zysku nowym graczom. Jakie bonusy powitalne w kasynach online są uważane za najlepsze?

Bonusy bez depozytu

Niekwestionowany lider wśród wszystkich rodzajów premii na start. Czy może być coś lepszego, niż pieniądze lub spiny na grę otrzymane zupełnie za darmo? Zazwyczaj kwota bonusu depozytu wynosi kilka lub kilkadziesiąt euro, lub garść darmowych spinów, jednak wciąż jest to wystarczająca zachęta do tego, aby przetestować ofertę kasyna. W związku z tym, że ten rodzaj premii cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem, kasyna coraz rzadziej decydują się na przyznawanie gratisów wyłącznie za rejestrację nowego konta.

Darmowe spiny

Darmowe spiny na wybrane automaty w kolekcji operatora lub wszystkie dostępne gry w katalogu, mogą być przyznawane graczom wyłącznie za rejestrację kasynie (rzadziej spotykane), jak i stanowić dodatek do premii za depozyt. Zazwyczaj wygrane od darmowych spinów są obarczone niskim warunkiem obrotu, a liczba bezpłatnych obrotów, które można otrzymać na start to od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zakręceń.

Przed skorzystaniem z bonusu darmowych spinów warto upewnić się, jaka jest wartość zakładu, jaki można postawić w grze, jaka jest maksymalna dozwolona wygrana oraz w jakich automatach można wykorzystać swój bonus.

Bonusy za depozyt

To najczęściej spotykana forma premii powitalnej, która szczególnie przypadnie do gustu graczom, którzy wpłacają wysokie depozyty – wtedy zwrot z tej premii będzie dla nich najkorzystniejszy. Bonus za depozyt to nic innego, jak powiększenie pierwszej, lub także kilku kolejnych wpłat o określony procent – od 50% do nawet 200% i więcej.

Oznacza to, że gracz, który zdecyduje się wpłacić depozyt o wartości 100 złotych i skorzysta z bonusu 200%, otrzyma dodatkowe 200 złotych w prezencie od kasyna. Wszystkie bonusy depozytowe posiadają jednak maksymalną kwotę, jaką można otrzymać w prezencie, w najbardziej hojnych kasynach jest to nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Wnioski

Bonusy powitalne to świetny sposób na zachęcenie nowych graczy do przetestowania oferty kasyna online. Pamiętaj jednak, aby zawsze dobrze wczytać się w regulamin każdej promocji i omijać szerokim łukiem te, które posiadają trudne do spełnienia warunki obrotu.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.