KSW 51: gdzie i kiedy gala?

Fani na pewno będą usatysfakcjonowani z informacji którą podała polska organizacja. Konfrontacja sztuk walk 51 zaplanowana została na 9. Listopada w Zagrzebiu. Konfrontacja sztuk walki następny raz zadziwia wspaniałą kartą walk w mma i wojowników mma jacy będą rywalizować na najbliższej gali.

Rywalizacja wieczoru to gigantyczna bitwa w kategorii ciężkiej w jakim Pudzianowski stoczy rywalizację z Erko Junem. Dla reprezentanta z Bałkanów konfrontacja z byłym strongmanem z pewnością będzie największym dotychczasowym wyzwaniem w walkach mma. Jun wygrywał i pokonał do tej pory Popka Monstera, Tomka Oświecińskiego czy Akopa Szostaka.

Dla Pudziana pojedynek na ksw 51 to powrót po dwóch porażkach pod rząd – z Karolem Bedorfem jak również Szymonem Kołeckim. Na gali ksw 51 online będziesz mógł ponadto oglądać osiem innych rywalizacji w tym gigantyczny hit w jakim Borys Mańkowski będzie walczyć z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie transmitowana w aplikacji ppv a live stream online udostępniona będzie na kanale ksw ppv tv w telewizji kablowej i satelitarnej jak także internecie.

KSW 51 na żywo. Transmisja live online i kanały online stream

Gale federacji mma wyróżniają się niezwykłym zainteresowaniem fanów, którzy zapełniają najogromniejsze areny w Polsce a także Europie. Mnóstwo użytkowników wybiera natomiast okazję obejrzenia gal federacji ksw transmisje online jak również w tv dzięki płatnym usługom ppv ale także bezpłatnym transmisjom z wybranych gal.

W obecnych czasach, gdy ludzie niesamowicie chętnie korzystają z internetu i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, wyjątkowo powszechne stają się transmisje tv online. Użytkownicy korzystający z internetu szczególnie regularnie szukają wiedzy o tym gdzie śledzić mecze sportowe poprzez Internet. Tak samo jest w przypadku gal ksw mma, które są nadzwyczaj chętnie oglądanymi transmisjami tv w internecie.

Rodzima federacja konfrontacji sztuk walki w ubiegłych latach przyzwyczaiła nas, że jedna wybrana gala jest bezpłatna i transmitowana na kanale polsatu. Galę ksw 51 będzie można śledzić na płatnym kanale Ksw tv ppv dostępnym przez internet za pośrednictwem strony online, oraz w cyfrowym polsacie czy też niektórych telewizjach kablowych.

KSW 51 w ppv czy za darmo? W jaki sposób wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to od zawsze unikalne miejsce w którym legalnie i w najlepszej jakości będzie można śledzić transmisję gali na żywo online czy też w telewizji z gali ksw 51. Transmisja w płatnej aplikacji ksw tv ppv będzie udostępniona dla klientów z kraju a takze tych żyjących poza granicami Polski. Stąd także osoby szukające wiadomości o tym czy udostępniona będzie relacja z konfrontacji sztuk walki za free, podkreślamy że nadchodząca gala nie będzie pokazywana za darmo.

Żeby kupić możliwosć oglądania i dostęp do ksw live trzeba przejść na serwis internetowy internetową ksw tv jak również zarejestrować konto. W kolejnym kroku należy dobrać formę płatności jak również walutę (prócz złotówek dostępne są jeszcze dolary USD, euro EUR ale również funty GBP). Po poprawnym otwarciu konta oraz opłaceniu zamówienia, osoba po krótkiej chwili otrzyma stream do najbliższej kolejnej gali emitowanej poprzez ksw tv. Prócz transmisji online nabywca ma możliwość w trakcie oglądania przewijać transmisję a także włączać pauzę, dlatego też nie straci nawet sekundy z całej gali ksw. Dodatkowo wykupując dostęp ppv do transmisji online, przez 72 h po skończeniu gali użytkownik może odtworzyć pełną transmisję online.

Karta walk gali KSW 51

Jak już nadmieniliśmy na gali federacji ksw 51 będzie dane zobaczyć aż dziewięć konfrontacji w mma w których kilka zapowiada się wyjątkowo interesująco z racji na to, że konfrontować się będą najważniejsi wojownicy ksw należący do federacji konfrontacji sztuk walki. Na ksw 51 live będzie można oglądać rywalizacje z udziałem takich wojowników mma jak Mańkowski, Pudzianowski, Jun a w kilku z zaplanowanych walk stawką będzie mistrzowski pas. Poniżej omawiamy pełną aktualną listę konfrontacji w ksw zaplanowanych na galę ksw 51.

Pudzianowski – Jun
Mańkowski – Bakocević
Racić – Stasiak
Pejić – Torres
Ilic – Kęsik
Delija – Stojnić
Erslan – Rodriguez
Szymański – Janicić
Kaszubowski – Rakas
Przybysz – Krusić

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.