Kupon bukmacherski – jak wygląda? czym jest?

Kupon (typ) bukmacherski jest dowodem transakcji klienta i bukmachera. Transakcją jest zakład na wyznaczony mecz, który stawia gracz z oferty danego bukmachera. Kupon jest również dowodem ile środków zostało postawionych i jaka jest ewentualna wygrana jeżeli typy będą wygrane. Jakie są rodzaje kuponów które tworzy się u bukmacherów? Jakie informacje się na nich znajdują i na co należy zwrócić uwagę?

Forum bukmacherskie – znajdź typy i kupony profesjonalnych graczy

Kupon papierowy to tradycyjny kupon, który otrzymuje się w trakcie typowania meczów u stacjonarnego bukmachera. Jest on w formie wydruku, na którym widnieją wszelkie info dotyczące zakładu z firmą bukmacherską. Kupon internetowy to natomiast nowoczesna forma kuponu, który typowany jest u bukmachera online takiego jak STS czy LV BET, gdzie istnieje możliwość zawierania zakładu online. Kupony online powiązane są najczęściej z kontem klienta założonym w danej firmie.

Gracz ma możliwość przeglądania w archiwum swoich kuponów. Jest to wygodna metoda stawiania i przechowywania typów (kuponów). Z reguły tworzy się także statystyka trafionych i przegranych kuponów a także wartość postawionych i wygranych środków.

Jeśli jesteś początkującym typerem i szukasz darmowych typów i kuponów na wydarzenia sportowe – odwiedź forum bukmacherskie typy dnia betdnia.pl na którym gracze udostępniają swoje typy i kupony.

Co zawiera kupon bukmacherski?

Każdy kupon – ten papierowy jak również internetowy online składa się z podobnych informacji.

– ID Numer – wyróżnia go spośród reszty kuponów i typów, a także pozwala na znalezienie w systemie i identyfikację ich na potrzeby gracza jak również bukmachera.

– Data zawarcia kuponu – to ważna informacja w rozpatrywaniu ewentualnych reklamacji i sporów zgłaszanych przez klienta

– Data meczu – data i godzina pozwala na pozyskanie informacji do którego momentu można zawierać dany zakład

– Nazwa zdarzenia – pełna nazwa ale także dość często po prostu skrót które określają rodzaj stawianego typu np. wygrana jednego z zespołów

– Kurs – wartość po jakiej dane zdarzenie jest udostępnione u danego bukmachera

– Rodzaj typów – pojedynczy/akumulacyjny/systemowy itd.

– Stawkę i potencjalną wygraną

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.