60 tysięcy nagród pieniężny od bet365!

cvbSpróbujcie swojej szansy w grach w kasynie bet365! Oprócz zwykłej wygranej możecie zyskać masę dodatkowych nagród. Szczególne promocje bukmacher przygotował dla swoich klientów właśnie na luty!  Od pierwszego do dwudziestego ósmego lutego, bet365 rozda 60 tysięcy nagród pieniężnych wartych łącznie 1 300 000 euro.

Co zrobić, aby wziąć udział w loterii?

Załóż konto na bet365, a następnie graj w kasynie! Za każde obstawione 13 euro otrzymacie jeden los, który zagra w tej wspaniałej loterii promocyjnej bet365! Najciekawszą częścią oferty jest fakt, że jeśli zagrasz więcej razy za powyższą kwotę, to proporcjonalnie wzrastać będzie twoja szansa na zwycięstwo w loterii!

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI I ZGARNIAJ NAGRODY!

Jeśli zagrasz za 13 euro dwa razy, to otrzymasz dwa losy. Co ciekawe, promocja nie dotyczy jedynie zawodników grających z urządzeń stacjonarnych. Takie same korzyści zyskasz grając z urządzeń mobilnych i na mobilnych wersjach bet365.

Już dziś odbędzie się kolejne losowanie nagród! Do wygrania będzie aż 7 tysięcy nagród pieniężnych o łącznej wartości 162,5 tysiąca euro!

Kolejne losowania odbędą się 22. lutego, 26. lutego i 29. lutego. Z każdym kolejnym dniem rośnie ilość przydzielanych nagród, czyli rosną też wasze szanse na wygraną! Rośnie też wartość łączna nagród.

Więcej informacji o promocji znajdziecie TUTAJ.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.