Recenzja gry Lost Island!

Tym razem, po dłuższej przerwie przedstawiamy recenzje całkiem nowej gry od NetEnt: Lost Island! Jest to gra pozornie wyglądająca na zwykły automat, lecz ma parę ciekawych opcji bonusowych i urzeka swoim magicznym klimatem. Już dziś wypróbujcie ją sami i przekonajcie się, że warto poświęcić jej czas. W grę można zagrać już dziś w kasynie Sportingbet i zgarniać wyjątkowe wygrane!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Zaginiona wyspa.

Gra Lost Island jest jak tytułowa zaginiona wyspa. Malownicza i tajemnicza zarazem. Nie ma tu mowy o jakichś specjalnych motywach czy adaptacjach filmowych. Gra ma zachęcać przede wszystkim swoją estetyką i oprawą wizualno-dźwiękową, a ta ostatnia zasługuje na słowa pochwały, gdyż twórcy zaserwowali nam miłą, uspokajającą muzykę, która wpasowuje się w rozgrywkę.

Grafika.

Mocną stroną gry Lost Island jest oprawa graficzna. Gra pod tym względem prezentuje się naprawdę ładnie. Wszystkie symbole, jakimi są tajemnicze przedmioty plemienne, prezentują się wyjątkowo ładnie. Tło gry jest bardzo kolorystyczne i idealnie łączy się z resztą. Jest efektownie i przyjemnie czyli tak, jakbyśmy oczekiwali od tego typu automatu slotowego. Grafika na duży plus.

Mechanika gry.

Lost Island ma 5 bębnów oraz 20 linii wypłat, nie jest to może duża liczba, lecz wystarcza do tego by osiągać niezłe wygrane. Prócz tego mamy tu także standardowe symbole Wild i Scatter. Gra posiada mechanikę jaką znamy z innych tego typu pozycji – nie znajdziemy w tym punkcie niespodzianek, a szkoda bo tak bajeczny klimat aż prosi się o dodanie czegoś ekstra. Mimo wszystko gra się dobrze, a stawki zakładów wynoszą od 20 do 200 PLN.


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

Gry bonusowe w Lost Island opierają się o standardowe symbole występujące w grze. Mianowicie mamy tutaj mnożnik, który wzrasta aż do 5x, a uruchamiany jest przez symbole Wild. Zasada polega na tym, iż im więcej symboli Wild trafimy na bębnach tym większy mnożnik możemy uzyskać – proste i skuteczne! Drugą funkcją bonusową są darmowe spiny w liczbie 10. Uruchamiane są przez trafienie 3 lub więcej symboli Scatter na bębnach. Dodatkowo podczas darmowych spinów na środkowym bębnie pozostaje cały czas symbol Wild co znacznie zwiększa nasze szansę na sporą wygraną.

Jak Zagrać?

Lost Island to gra urzekająca klimatem i estetyką. Gracze zwracający największą uwagę właśnie na te aspekty będą z niej bardzo zadowoleni. Ale kto powiedział, że prosta gra musi być nudna? Tytułowa Zaginiona Wyspa taka nie jest i z pewnością znajdzie uznanie również wśród graczy ceniących sobie dynamikę i duże wygrane.

Aby zagrać w grę Lost Island już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.