Recenzja gry Silent Run!

Już dziś recenzujemy kolejną świetną grę slotową: Silent Run! Gra ta jest solidnym tytułem na rynku gier slotowych. Zdecydowanie warto się z nią zapoznać, gdyż oferuje bardzo ciekawe bonusy i nie powinna jakkolwiek znudzić gracza. W grę można zagrać w kasynie Sportingbet i skorzystać z bonusów dostępnych dla tej gry!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Podwodny świat.

Gra Silent Run utrzymana jest w klimatach łodzi podwodnych oraz morskich bitew z czasów drugiej wojny światowej. Mamy tutaj trochę mroczną muzykę a cała oprawa graficzna daje graczowi poczucie, że cały czas znajduje się w ciemnych głębinach oceanu. Niewątpliwie połączenie podwodnego i wojennego świata z klasycznym automatem slotowym wyszło tej grze na dobre.

Grafika.

Grafika w grze Silent Run stoi na bardzo dobrym poziomie. Kolorystyka elementów jak i tło gry podtrzymuje klimat, a elementy na bębnach którymi są między innymi łodzie podwodne albo miny są wykonane ładnie i wkomponowują się idealnie w całość. Świetnie pod względem graficznym wykonano także grę bonusową – na pierwszy rzut oka wydaje się jakby uruchamiał się nam jakiś symulator, a nas sadzano za peryskopem. Grafika jak najbardziej na plus.

Mechanika gry.

Silent Run jest 5-cio bębnową grą slotową z 25 liniami wypłat. Mamy tu standardowe 10 poziomów stawek, a maksymalna wartość jaką można postawić to 250. Wszystkie symbole są tej samej wielkości, mamy też wszystkie standardowe funkcje jak autoplay oraz symbol wild ale co ciekawe gra zawiera również przycisk spin stop, ktory pozwala nam na zatrzymanie obrotów jeśli zauważymy zwycięską kombinacje.


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

Najprzyjemniejszym momentem w grze Silent Run jest jej gra bonusowa. Polega na wystrzeliwaniu torped w kierunku wrogich okrętów obserwowanych przez nas przez peryskop. W przeciwieństwie do niektórych automatów, gdy trafimy na grę bonusową, która uruchamiana jest przez symbol Echo Bonus pojawiający się na trzecim kole, nie musimy się martwić o to czy uda nam się coś z tego bonusu ugrać. Nagroda jest gwarantowana i jej wysokość zależy od dwóch czynników. Po pierwsze liczba strzałów i zarazem liczba statków, które możemy zestrzelić zależy od tego ile torped (od 2 do 5) odkryje nam symbol Echo Bonus. Po drugie od tego jakie po kolei statki wybierzemy do destrukcji. Każdy ze statków ma jakąś wartość, a z każdym kolejnym statkiem mnożnik twojej wygranej wzrasta aż do 10x! Jedyne co musimy zrobić to wybierać kolejne statki i delektować się kolejnymi pomnożonymi trafieniami!

Jak Zagrać?

Dzięki przyjemnemu klimatowi i atrakcyjnej grze bonusowej Silent Run jest grą w którą warto zagrać. Niektórym spodoba się tematyka łodzi podwodnych, innym zaś sam fakt zdobycia wysokich nagród. Bez względu na to do której z tych grup należysz, wobec Silent Run nie można przejść obojętnie.

Aby zagrać w grę Silent Run już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.