Recenzja gry Ghost Pirates!

Dziś recenzujemy niesamowitą grę 3d o nazwie Ghost Pirates! Jest to gra inspirowana klimatem „Piratów z karaibów”, mająca do zaoferowania dużo funkcji bonusowych i wspaniałą garfikę 3d, która może zachwycić każdego! W grę można zagrać już dziś w kasynie Sportingbet i przeżywać naprawdę wielkie emocje!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Piraci.

Gra Ghost Pirates inspirowana jest klimatem „Piratów z Karaibów” czego można domyśleć się po samej nazwie. Nie ma tutaj żadnych filmowych wstawek ani znanych postaci, lecz symbole na bębnach jak i całe otoczenie głównej planszy wspaniale oddają cechy pirackiej rzeczywistości. Gra poza klimatem oferuje także gry bonusowe w iście pirackim stylu o czym dalej.

Grafika.

Ghost Pirates pod względem graficzny to klasa światowa. Symbole na bębnach wykonane są świetnie, w tle mamy kościotrupy w pirackich łachmanach, a dookoła planszy żarzą się pochodnie. Prócz animowanych pochodni, gdy w trakcie gry trafiamy wygrane, naszym oczom ukazują się animacje postaci i przedmiotów, do tego każdej zmianie linii towarzyszy wybuch dynamitu. Gry bonusowe także zrobione są świetnie. Całość daje nam naprawdę ładną i ciekawą grę.

Mechanika gry.

Ghost Piates jest 243 liniowym automatem ze standardową liczbą 5 bębnów. Co ciekawe nie musimy wcale grać na wszystkie 243 linie! Mamy tutaj do wyboru kolejno: 3, 9, 27, 81 i  oczywiście 243 linie do ustawienia. To my wybieramy na jak dużo możliwości chcemy grać. Ma to związek z symbolami Scatter czyli skrzyniami skarbów. Dają nam one darmowe spiny w liczbie zależnej od tego na ile linii graliśmy – im więcej linii tym więcej darmowych spinów możemy uzyskać. Oprócz symboli Scatter mamy też symbole Wild, zastępujące każdy symbol na bębnach.


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

Coś co niewątpliwie przemawia za grą Ghost Pirates to jej gry bonusowe. Pierwsza gra „Orzeł czy Reszka” pojawia się, gdy trafimy 3 symbole monety. Mamy w niej 3 rzuty, a naszym zadaniem jest zgadnąć, która strona monety będzie u góry. Kolejna gra to „Ostrza i Sztylety” w której rzucamy nożem do beczki. W zależności od tego czy trafimy bliżej od wirtualnego przeciwnika zdobędziemy określone wygrane. Uruchamiamy ją trafiając 3 tarcze na bębnach. Kolejna gra uruchamiana przez znalezienie 5 symboli klucza to „Szczęśliwe Drzwi” czyli pokój ze skarbami, który musimy znaleźć wybierając jedne sposród  5 drzwi. Tylko w tych szczęśliwych czekać będzie wygrana. Oprócz tego gra posiada jeszcze jedną funkcję bonusową jaką jest tryb ducha. Trafiany przez wykręcenie 3 symboli ducha na bębnach pozwala nam na podwojenie wygranych kombinacji z symbolem ducha. Wykręcenie 3 lub więcej symboli pirata kończy tryb ducha i wraca do zwykłej gry.

Jak Zagrać?

Ghost Pirates jest świetną grą dla każdego, posiadającą bardzo ładną grafikę i wiele opcji bonusowych. Z pewnością spodoba się wielbicielom filmowych „Piratów z Karaibów” jak i również innym graczom, gdyż naprawdę ma czym zachęcić, a emocje są w niej gwarantowane!

Aby zagrać w grę Ghost Pirates już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.