Recenzja gry Football Star!

Dzisiaj recenzujemy grę można by powiedzieć „na czasie”, gdyż tematyką nawiązuje do zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej w Brazylii. Jest to Football Star! Gra nie wyróżnia się specjalnie na tle innych podobnych gier ale ma bardzo korzystne funkcje o których powiemy w dalszej części recenzji. W grę można zagrać już dziś w kasynie Sportingbet i przeżywać wielkie mundialowe emocje!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
 

Mundial, wszędzie Mundial!

Gra Football Star tematyką wprowadza nas w klimat Mundialu. Jest to slot o tematyce piłkarskiej i trzeba przyznać, że radzi sobie z tym dobrze. Mamy tutaj na bębnach rysunkowe wizerunki znanych piłkarzy jak chociażby Mario Balotelli czy Cristiano Ronaldo, a w tle słychać odgłosy stadionowe i śpiewy tak jakbyśmy byli na prawdziwym meczu. Jako gra w motywie piłkarskim nie pozostawia sobie nic do zarzucenia.

Grafika.

Grafika w Football Star stoi na dobrym poziomie. Rysunki wykonane są starannie, jest kolorowo i przejrzyście. W tle widać trybuny stadionu piłkarskiego co jeszcze bardziej wprowadza nas w rozgrywkę. Dodatkowo gdy trafiamy zwycięskie kombinacje, symbole na bębnach zmieniają się w barwne animacje, bardzo przyjemne dla oka.

Mechanika gry.

Football Star posiada 243 wygrywające kombinacje, a stawki wynoszą od 0.5 do 5.0. Mamy tutaj standardowe 5 bębnów z symbolami o takich samych wielkościach, jednak co warte odnotowania trafione kombinacje znikają, a na ich miejsce pojawiają się nowe pozostawiając resztę symboli niezmiennie, co stwarza dodatkowe szanse na wygraną. Ciekawy jest również symbol wild o czym mówimy dalej.


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej gra Football star ma ciekawy tryb wild. Otóż symbol Wild trafiony na 3, 4 i 5 bębnie może uruchomić funkcje Stacked Wild, która powoduje rozszerzenie symbolu Wild na calutki bęben, dodatkowo istnieje też funkcja Striking Wild tym razem na 2, 3 i 4 bębnie, która gwarantuje wygraną. Gra posiada też specjalną rundę bonusową uruchamianą przez trafienie 3 lub więcej symboli Scatter. Nazywa się Rolling Reels, a polega na tym, że dostajemy darmowe spiny i mnożnik dochodzący nawet do x10. Podczas tej rundy nie możemy trafiać kolejnych darmowych spinów lecz i bez tego można w tym trybie zgarnąć wysoką wygraną, zwłaszcza, że jackpot w Football star może osiągnąć ponad 105.000.

Jak Zagrać?

Football Star to świetna gra na wykorzystanie czasu między kolejnymi meczami w trakcie Mundialu. Jest to slot ciekawy i emocjonujący i spodobać się może nie tylko pasjonatom futbolu ale także innym graczom szukającym jak największych profitów. Niewątpliwie warto chociaż spróbować w niego zagrać.

Aby zagrać w grę Football Star już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.