Recenzja gry Creature from the Black Lagoon!

Kolejna grą recenzowaną na kasyna.com.pl jest dziś świetna gra slotowa na podstawie filmu: Creature from the Black Lagoon! Gra powinna być znana większości wielbicielom gier slotowych a jeśli nie, to zdecydowanie warto się z nią zapoznać nawet gdy nie oglądało się filmu o tym samym tytule. W grę zagrać można już dziś w  kasynie Sportingbet!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bestia z czarnej laguny.

Gra Creature from the Black Lagoon posiada znakomite tło fabularne, a to wszystko dzięki temu, że została stworzona na podstawie kultowego już filmu z lat 50-tych. Gra powstała dzięki współpracy ze studiem Universal, które użyczyło licencji. Mamy tu więc niesamowity klimat ze ścieżką dźwiękową i wypowiedziami głównych bohaterów z filmu jak i również przerywnikami filmowymi. Uruchamiając grę oglądamy sceny z pierwowzoru ukazujące tytułową bestię. Również później, gdy uda nam się uruchomić gry bonusowe, o czym niżej, przyjdzie nam obejrzeć popularne sceny z filmu. Cała ta kinowa otoczka sprawia, że gra jest bardzo ciekawa.

Grafika.

Creature from the Black Lagoon jest grą, która pod względem graficznym nie ma sobie absolutnie nic do zarzucenia. Bohaterowie i przedmioty na bębnach, jak również całe tło są wykonane na wysokim poziomie i bardzo przyjemnie się na nie patrzy. Warto oglądać też filmiki, chociażby jako miły przerywnik podczas rozgrywki.

Mechanika gry.

Creature from the Black Lagoon jest automatem z 20 liniami wypłat i możliwością stawek od 1zł do 400zł. Mamy tutaj standardowe 5 bębnów, a symbole pojawiające się na nich to 4 bohaterów z filmu oraz przedmioty, których używali. Pojawiają się tu również standardowe symbole Wild oraz symbole Free Spins. Jak w każdym automacie za ułożenie odpowiednich linii – wygrywamy.


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

W grze Creature from the Black Lagoon zastosowano ciekawą opcję dla symboli Wild. Mianowicie jeśli trafimy jakiś symbol Wild zatrzymuje się on na bębnie zwiększając naszą szansę na wygraną, jest tak za każdym razem gdy otrzymujemy kolejny symbol Wild, także nasze szansę znacznie wzrastają. Najlepszym momentem w grze wspomnianym już wcześniej jest specjalna runda bonusowa, która uruchamia się przez trafienie trzech symboli Free Spins. Rozpoczyna się filmikiem porwania kobiety przez potwora, później gra zmienia scenografię i oferuje nam maksymalnie do 20 darmowych spinów. Oprócz tego możemy zwiększyć wygraną dzięki funkcji Spreading Wilds. Polega ona na zastrzeleniu potwora przez odpowiednie symbole. Żywotność naszego oponenta jest pokazywana w dolnym rogu ekranu i im bardziej go skaleczymy tym więcej wygramy

Jak Zagrać?

Dzięki nawiązaniom filmowym i niezwykle ciekawej rozgrywce Creature from the Black Lagoon zajmuje czołową pozycję wśród wszystkich gier slotowych. Niewątpliwie warto w nią zagrać nie tylko dla klimatu, ale również przy odrobinie szczęścia dla okazałych wygranych.

Aby zagrać w grę Creature from the Black Lagoon już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.