Recenzja gry Big Bang!

Tym razem recenzujemy grę, która bardziej zbliżona jest do klasyki i stojących automatów znanych nam z kasyn lub barów. Niemniej jednak nie oznacza to brak ciekawych funkcji i szans na duże wygrane. Wręcz przeciwnie, w grze Big Bang możecie osiągnąć naprawdę spore sumy, dzięki czemu warto poświęcić jej trochę uwagi. W grę można zagrać już dziś w kasynie Sportingbet i przeżywać wielkie emocje!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Teoria wielkiego wybuchu.

Gra Big Bang swoją nazwę zawdzięcza teorii wielkiego wybuchu, która może być znana niektórym chociażby z lekcji fizyki. Jednak nie musimy się nią zajmować bo to tylko tło klimatyczne gry, która w tym przypadku nie tworzy nam jakiegoś specjalnego podłoża fabularnego czy bohaterów prowadzących przez rozgrywkę. Jak wspomnieliśmy wyżej to bardziej klasyczny automat w kosmicznej atmosferze i z symbolami planet oraz elementów z kosmosu na bębnach co w połączeniu z przyjemną, relaksującą muzyką pozwala na bardzo przyjemną grę.

Grafika.

Big Bang mimo swej prostoty posiada bardzo ładną grafikę. Symbole wykonane są bardzo starannie, wszystko jest ładnie skomponowane i na dodatek gdy trafiamy większe mnożniki, o czym później, zmienia nam się kosmiczne tło co powoduje coraz większą ekscytacje rozgrywką. Całość oceniamy pozytywnie – gra niewątpliwie przyciąga do siebie.

Mechanika gry.

Big bang jest 25-liniowym slotem, a wysokość stawek to od 1 do 200 PLN. Gra zawiera wszystkie standardowe funkcje jak Autoplay czy symbol Wild. Sama mechanika bębnów także nie różni się od większości automatów. Ciekawą mechanikę wprowadza funkcja bonusowa o czym dalej.


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

Gra Big Bang posiada bardzo ciekawą funkcję bonusową, która może stać się źródłem naprawdę wysokich wygranych. Cały czas podczas gry widoczna jest mała tabelka z mnożnikami kolejno x1, x2, x4, x8, x16, x32. Podczas gdy uda nam się trafić zwycięską kombinację mnożnik wskakuje na wyższy poziom, jeśli znów uda się trafić wygraną mnożnik znów rośnie aż do x32! Ten system bonusowy premiuje wysokie stawki, ale nagroda za dotarcie na sam szczyt jest spora.

Jak Zagrać?

Big Bang to mały ukłon w stronę klasyki, lecz wprowadzający sporo świeżości i dużych emocji. Jest to slot dla ludzi lubiących duże stawki i co za tym idzie szansę na naprawdę „Big” wygrane, ale również dla wszystkich innych, gdyż gra może spodobać się każdemu i dać całkiem sporo frajdy.

Aby zagrać w grę Big Bang już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.