Kompletny broker bukmacherski dla zawodowców

Zaczynając swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi powinniśmy przede wszystkim pamiętać o rozważnej i przemyślanej grze. Jest to o tyle ważne, ponieważ jeśli chcemy stać się zawodowcami w tej branży, musimy zaczynać od zera. Tak też myśleli i nadal myślą profesjonalni gracze. Dzięki swojej determinacji zarabiają dobre pieniądze w tej konkretnej sferze. Nie udałoby się to, gdyby nie pomoc takich stron jak VOdds – platformy występującej jako broker bukmacherski.

Platforma VOdds tworzy alternatywę dla zawodowców

Platform VOdds swoją prawdziwą siłę pokazała dobrych kilka lat temu, kiedy jako broker bukmacherski dostarczała najlepszym graczom świetne i pewne typy. Jako agregator bukmacherski przechowywała, a także trzyma do dzisiaj najlepsze analizy i typy dla profesjonalnych typerów. Ci mogą więc wejść w świat pewnej giełdy bukmacherskiej, ponieważ VOdds, dzięki wielu atrakcyjnym funkcją jest dla ludzi naprawdę dobrą alternatywą. Oczywiście od typowych stron z zakładami bukmacherskimi.

To, co wyróżnia VOdds, to jak wspomnieliśmy broker bukmacherski, którymszczycą się administratorzy strony. Pozwala on zapoznać się z propozycjami wielu znanych, azjatyckich bukmacherów. Następnie broker bukmacherski, wybiera nam wydarzenia o najwyższym kursie, czyli takim, który jest dla nas najbardziej atrakcyjny. Dostępność m.in. do takiej funkcji sprawia, że zawodowcy coraz częściej porzucają typowe strony z zakładami bukmacherskimi.

Co wyróżnia platformę VOdds?

Strona VOdds, poza wspomnianymi wcześniej analizami bukmacherskimi, statystykami czy konkretnymi typami, dostarcza swoim użytkownikom również dostęp do wielu innych funkcji. Wśród nich są takie, które zostały zaczerpnięte od zwykłych bukmacherów. Jednak dzięki ulepszeniom, są zdecydowanie lepsze w użytkowaniu:

  • Funkcja  pojedynczego portfela – najbardziej chwalona funkcja przez użytkowników VOdds. Dzięki niej, nie musimy zakładać wielu kont u kilku bukmacherów, bo po prostu mamy do nich dostęp z jednego konta,
  • Bonus oraz Cashback – funkcje oferowane również u wszystkich innych bukmacherów, jednak na VOdds nie musimy dokonywać dużego obrotu założonym kursem,

Metody obrotu pieniędzy – VOdds pochyla się również nad graczami z przelewami zagranicznymi. Dzięki takim stronom jak Bankwire czy Skrill, możemy dokonywać bardzo szybkich wypłat oraz wpłat pieniędzy. I to na całym świecie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.