KSW 50: poznaliśmy kolejne walki

Przed nami czwarta w tym roku gala ksw, która odbędzie się 14. września 2019 w londynie na wembley na arenie Wembley. Sympatycy ksw prawdopodobnie będą niezwykle usatysfakcjonowani z listy rywalizacji, jakie zaplanowane są na kolejną galę ksw, albowiem ponownie będzie można obserwować najwspanialszych wojowników.

W najciekawszej rywalizacji wieczoru brytyjczyk Philip de Fries walczyć będzie z Damianem Grabowskim o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. W sumie na ksw 50 obejrzymy aż cztery starcia o mistrzowskie pasy. Mistrzowskich pasów bronić będą Tomasz Narkun czy też Roberto Soldić. Również o pas mistrza w kat lekkiej stoczy konfrontację Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na gali ksw zaplanowanych zostało dziewięć walk w ksw.

KSW 50 transmisja w telewizji i przez internet

Organizacja ksw przyzwyczaiła już, iż najważniejsze widowiska, które tworzy udostępnia wyłącznie w płatnym systemie usługi ksw tv. Transmisja KSW 50 na żywo również dostępna będzie w usłudze ppv – stream hitowej gali przez internet kosztować będzie 40 pln.

Galę KSW 50 możliwe będzie również oglądać w telewizji satelitarnej lub kablowej, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest uwarunkowana od usługowdawcy, jednakże jest ona zwykle przybliżona do ceny, za jaką wolno dostać dostęp do transmisji live internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja przez internet gali organizacji ksw dostępna będzie po kupieniu aplikacji dostęp do ppv udstępnionej na stronie internetowej usługi ksw online. By wykupić, nie trzeba zawierać umowy z żadną telewizją czy platformą tv. Wystarczy wejść na serwis ksw tv ppv, dobrać formę płatności i wykonać transakcji.

KSW 50 – gdzie zakupić KSW TV PPV?

Proces zyskania dostępu do transmisji na żywo ksw ppv tv jest bardzo łatwy. Na wstępie należy wejść na witrynę usługi ksw tv i zarejestrować konto – aktywując je poprzez adres poczty e-mail lub rejestrując się osobistym kontem z serwisu Facebook. Rejestracja konta jest całkowicie bezpłatna.

Po założeniu konta trzeba przejść do systemu płatności i wybrać korzystną metodę – przelew natychmiastowy lub karta kredytowa. Po zakupie można rozpocząć oglądać – na żywo oraz korzystając z przewijania wracać do najatrakcyjniejszych elementów hitowej gali. Co więcej po skończeniu gali przez kolejne 72 godz można odtwarzać całkowitą transmisję online.
Transmisja w internecie ksw ppv zaadaptowana jest do popularnych przeglądarek internetowych i dostępna jest na ekranach laptopów a także urządzeń mobilnych. Niestety na ten czas federacja ksw nie upublicznia aplikacji mobilnej, która prezentowałaby stream na żywo online, zatem też jedynym systemem jest odtwarzanie przez przeglądatkę www.

KSW 50 – kto wystąpi na gali KSW 50?

Jak już nadmieniliśmy na sympatyków mma czekają aż 4 rywalizacje o pasy mistrzów co na pewno stworzy niesamowite wydarzenie. Łącznie na gali ksw 50 zostało przewidzianych dziewięć pojedynków a aktualna lista składa się z następujących pojedynków:

Karta walk (na dzień 26.08.2019)
Philip de Fries – Luis Henrique
Tomasz Narkun – Przemysław Mysiala
Roberto Soldić – Patrik Kincl
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
Dricus du Plessis – Joilton Santos
Aleksandra Rola – Cathrine Costigan
TBA – TBA

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.