Recenzja gry Terminator 2!

Tym razem przedstawiamy recenzje ciekawej gry Terminator 2! Jest to gra na podstawie kultowego już filmu i czerpiąca z niego wspaniałe filmowe przerywniki i najlepsze sceny. Prócz klimatu kinowego gra ma do zaoferowania bardzo dobre funkcje bonusowe, co czyni ją niesamowicie atrakcyjną.  W grę można zagrać już dziś w kasynie Sportingbet i zgarniać wysokie wygrane!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Hasta la vista, baby!

Gra Terminator 2 to perełka wśród gier inspirowanych motywami filmowymi. Grając w Terminatora mamy wrażenie jakbyśmy uczestniczyli w wydarzeniach w filmie, a to wszystko dzięki temu, że przy każdym trafieniu większej wygranej kombinacji lub bonusu włączają się urywki filmowe prezentujące kultowe sceny a nawet dialogi. To sprawia, że grając jesteśmy ciekawi kolejnych scen i przerywników, a tych wcale mało nie jest. Całość prezentuje się naprawdę świetnie.

Grafika.

Graficznie Terminator 2 prezentuje się bardzo dobrze. Całe tło gry i bębny mają nieco mroczną kolorystykę co dobrze pasuje do tematyki. Na bębnach widzimy oryginalne obrazki wszystkich postaci znanych z filmu. Jak trafiamy wygrane, symbole postaci zmieniają się w scenki z nimi powiązane, co działa płynnie i bez zarzutu. Całość zdecydowanie na plus.

Mechanika gry.

Terminator 2 jest slotem o standardowej liczbie 5 bębnów i z 243 liniami wypłat. Symbol Wild przedstawiony tu jest jako symbol „T2” i działa w standardowy sposób. Dużym plusem jest obecność darmowych spinów uruchamianych przy pojawieniu się na bębnach 3 symboli Scatter. Oprócz tego dodatkowo przy każdym obrocie bębnów możemy kliknąć na stop jeśli dostrzeżemy wygrywającą kombinację.


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

Gier bonusowych w Terminator 2 nie jest dużo, ale są za to konkretne i ciekawe. Mianowicie jeśli trafimy wspomniane wyżej 3 symbole Scatter i uruchomimy darmowe spiny, tworzy się nam dodatkowy rząd pól u góry planszy, co łącznie powiększa nam liczbę możliwych sposobów na wygraną do 1024! Dodatkowo w tym trybie symbol jednego z bohaterów przybiera postać dowolnego innego bohatera by ułatwić nam wysokie wygrane. Kolejnym trybem jest tryb T-800. Ten bonus uruchamia się losowo w trakcie gry i zapewnia niesamowite emocje! Gdy uruchomi się tryb T-800 plansza znajdzie się pod zasięgiem radaru T-800 i za każdy symbol bohatera znaleziony na planszy dostaniemy określone, czasem losowe wartości wygranej. Im więcej będziemy mieć takich symboli tym więcej możemy wygrać!

Jak Zagrać?

Terminator 2 jest bardzo dobrą grą inspirowaną filmem i mającą atrakcyjne rundy bonusowe, co powinno przekonać do niej każdego.  Nie tylko fani „Terminatora” będą z niej zadowoleni gdyż dostarcza naprawdę dużo emocji!

Aby zagrać w grę Terminator 2 już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.