Recenzja gry Robin Hood:Shifting Riches!

Któż z nas nie zna popularnego bohatera z lasów Sherwood Robin Hooda? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być retoryczna, a tymczasem już dziś macie okazję znaleźć swojego ulubionego bohatera w świetnej grze slotowej: Robin Hood:Shifting Riches! Gra gwarantuje solidną porcję dobrej zabawy i sporych wygranych. W grę można zagrać w kasynie Sportingbet i sprawdzić kalendarz promocji z bonusami dostępnymi dla tej gry!


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Robin Hood z Sherwood.

Gra Robin Hood fabularnie nawiązuje do znanej nam wszystkim legendy o sławnym Robin Hoodzie, który okradał bogatych, a pieniądze oddawał biednym. Nie inaczej jest tutaj, już na początku widzimy wprowadzający filmik na którym kompania Robin Hooda składająca się ze znanych nam postaci, jak chociażby Mały John, napada na konwój żołnierzy – jest to bardzo dobre wprowadzenie do klimatu tej gry. W przeciwieństwie jednak do legendy możemy tu zostawić zarobione pieniądze oczywiście dla siebie. Klimat Robin Hooda jest tak dobry, że można go ocenić na 5, a dodając muzykę na 5 z plusem.

Grafika.

Robin Hood:Shifting Riches prezentuje wręcz niesamowity poziom graficzny. Począwszy od wprowadzającego filmu do głównego ekranu gry mamy tu dokładnie narysowane postacie, z bogatymi animacjami i przyjemną kolorystyką. Ekran gry wygląda bardzo ładnie, tło dobrze komponuje się z bębnami i na dodatek miejscami jest animowane. Mało tego, w trakcie gry spotykają nas animacje bohaterów podczas trafionych kombinacji a także mini-scenki gdy uda nam się uruchomić funkcje bonusowe. To wszystko sprawia, że grze niedaleko w wyglądzie do kinowych animacji.

Mechanika gry.

Robin Hood jest 5 bębnowym automatem z 20 liniami wypłat. Mamy tu standardowe 10 poziomów stawek a maksymalna kwota jaką można postawić to 200. Również symbole na bębnach, w tym przypadku bohaterowie z Robinem na czele, nie wyróżniają się na tle innych gier pod względem mechaniki. Najciekawszą funkcją w grze jest Shiffting reels. Polega to na tym, iż gdy trafimy zwycięską kombinacje wszystkie bębny przesuwają się w prawo tworząc wolne miejsce dla kolejnego i podwyższając mnożnik za wygraną. I tak z kolejnymi wygranymi, pojawiają się nam nowe bębny przesuwając całość za każdym razem i podwyższając mnożnik aż do 5x. Mnożnik zatrzymuje się na 5x ale grać możemy na nim aż skończą nam się wygrane kombinacje pod rząd.


Załóż konto w kasynie Sportingbet i odbierz bonus!
Bonusy i funkcje.

Gra Robin Hood posiada ciekawą funkcje bonusową, a jest nią trafienie Money Bags. Podczas gry przyjdzie nam trafić na bębnach sakwy z pieniędzmi. Wtedy ową sakwę zabiera z ekranu Robin Hood i chowa do jednej ze skrzyń, które cały czas widać podczas gry pod bębnami. Ponadto po obrocie bębnów symbole sakwy zamieniają się w symbole Wild. Zebrane sakwy będą w skrzyniach cały czas aż do roku od ostatniej gry. Gdy uda nam się zebrać 4 sztuki Money Bags Robin zabiera całą skrzynię i uruchamia się gra bonusowa. Tam losujemy spośród bohaterów nowy symbol Wild dla tej gry i otrzymujemy pewną liczbę darmowych spinów zależną od wartości zebranych sakiew. Oprócz tego występują też zwykłe symbole Free Spins za które też dostaniemy darmowe obroty.

Jak Zagrać?

Dzięki znanemu i lubianemu klimatowi oraz ciekawych funkcjach Robin Hood:Shifting Riches jest grą, która powinna przypaść do gustu każdemu. Nawet jeśli ktoś nie za bardzo lubi Robin Hooda to na pewno spodobają mu się funkcje bonusowe, a naprawdę warto spróbować bo wygrane mogą być wysokie!

Aby zagrać w grę Robin Hood już teraz wejdź na stronę kasyna Sportingbet i znajdź grę na liście dostępnych automatów!


Kliknij tutaj, aby odebrać bonusy w kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.