Piłkarze także lubią kasyno – Historia Gerarda Pique

Gerard Pique od kilkunastu lat stanowi o sile hiszpańskiej ekipy FC Barcelona i tuż przed rewanżowym spotkaniem 1/8 finału Ligi Mistrzów z włoskim Napoli. kibice liczą na swojego ulubieńca. Od jego formy będzie bardzo dużo zależało, ponieważ zespół Barcelony jest zdziesiątkowany kontuzjami.

Kluczowy środkowy obrońca zespołu

W tej sytuacji Pique jest jednym z zaledwie dwóch zdrowych środkowych obrońców w kadrze aktualnych wicemistrzów Hiszpanii. Wygląda na to, że jego ewentualna dobra dyspozycja może zdecydować o awansie klubu do ćwierćfinału najbardziej elitarnych rozgrywek w Europie. Pique bardzo dobrze gra głową i stałe fragmenty gry są jego mocnym punktem. Obrońca rozgrywa w Barcelonie już swój dwunasty pełny sezon i w tym czasie stał się jedną z największych klubowych legend w XXI wieku. Pique cały czas podkreśla jednak, że nadal chciałby odnosić kolejne sukcesy, zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Być może nie wszyscy kibice piłkarscy o tym wiedzą, ale Gerard Pique w wolnym czasie lubi grać w kasynie. Posiada duże umiejętności i potrafi tam rywalizować również skutecznie jak na boisku. Aktualnie do dyspozycji są darmowe spiny i każda zainteresowana osoba może skorzystać z niezwykłej okazji, by już na wstępie zyskać szansę na wysokie wygrane.

Warto iść za przykładem Pique i także zarejestrować się na stronie, a następnie regularnie grać w internetowym kasynie. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, by poczuć ogromne emocje i pozytywną adrenalinę. Warto mieć to na uwadze przy nadarzającej się okazji. Nowi gracze są zawsze mile widziani. Skoro sam Gerard Pique aktywnie gra w kasynie, to spokojnie można rozpocząć własną przygodę. Dzięki darmowym spinom staje się to jeszcze bardziej realne.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *