Bonus Club w Kasynie Sportingbet

Kasyno Sportingbet posiada w swojej ofercie Bonus Lojalnościowy – Im więcej grasz i im wyższe stawki Twoich zakładów, tym wyższe nagrody! Bonus Club program lojalnościowy w którym zmierasz punkty. Tworzony jest specjalnie dla graczy zakładów sportowych i kasyna. Dołącz już teraz do Bonus Club i zacznij zbierać swoje punkty stawiając zakłady oraz grając w kasynie i grach wirtualnych.

Jeżeli weźmiesz udział w programie Bonus Club, po zalogowaniu w każdym momencie będziesz mógł sprawdzić ile masz aktualnie zdobytych punktów i jaka jest możliwa nagroda do zdobycia. Pierwszego dnia każdego miesiąca zostaniesz nagrodzony bonusem!

Dołącz już teraz do Bonus Club

Jak naliczane są punkty za grę w kasynie i grach wirtualnych?
Gry które są premiowane w programie Bonus Club zostały podzielone na 3 kategorie. Ilość zdobywanych punktów za grę w poszczególne gry są uzależnione od kategorii, do jakiej konkretna gra należy. Punkty można zdobywać we wszystkich grach w kasynie i wirtualnych grach, nie wliczając w to gier multiplayer, pokera i gier w programie pokerowym.

Przykład:
Gracz posiada konto w walucie EUR i stawia 6 EURO na Pro-Roulette. Na ruletce otrzymujesz 1 punkt za każde postawione 3 EURO), więc za ten zakład otrzymasz 2 punkty do programu Bonus Club.


Kliknij tutaj, aby zagrać w mobilnym kasynie Sportingbet

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.